newsletter
o nas

Hotelowy Kompleks Leśny „ Arturówek”  jest umiejscowiony w Łodzi 5km od centrum. Położony jest w lesie przy zbiornikach wodnych, na skraju rezerwatu przyrodniczego, w obrębie malowniczego Lasu Łagiewnickiego (największego w Europie 1200 hektarowego zwartego kompleksu leśnego w obrębie miasta).

Wyjątkowe położenie sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Jest miejscem masowego wypoczynku i rekreacji w każdej porze roku bez względu na aurę. Znajdziecie Państwo tu możliwość czynnego i biernego wypoczynku ( biegi, spacery, grillowanie, ognisko)
Idealne miejsce do zorganizowania spotkania firmowego, imprezy rodzinnej, pikniku lub festynu. Piękna okolica sprzyja wycieczkom rowerowym i pieszym. W poblizu znajduja sie trzy zbiorniki wodne ( dla wedkarzy, z przystanią kajakowa, do kąpieli z plażą)

Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną bazę noclegową. Na terenie około 20 000 m² usytuowane są:

- całoroczne domki drewniane leśne o powierzchni : 50m²/46m²/31m²

- sezonowe domki drewniane leśne o powierzchni: 46m²/31m² 

- pokoje hotelowe w  budynkach murowanych.

Jednorazowo zapewniamy nocleg dla 65-69 osób przez cały rok. W sezonie letnim dodatkowo 35 -39 osób.

Na terenie ośrodka znajduję się OSADA LEŚNA czynna  przez cały rok:

-  Bar Leśniczówka Gajowego z „Ogrodem Leśnym” mogącym pomieścić latem do 200-300 osób, proponująca Państwu  wyśmienite jedzenie oraz bogate menu.

- Bacówka u Gazdy serwujaca strawy  goralskie mogąca pomieścic do 30 osób w zimie. Latem z tarasem do 100  osób

- dodatkowo w okresie od kwietnia do końca sezonu letniego czynne są :

- Grill bary serwujace potrawy z grilla

- Osada nad Wodą serwujaca  kuchnie europejską

Arturówek to jedno z najpopularniejszych miejsc rekreacji w Łodzi. Znajdują sie trzy stawy na obszarze źródliska rzeki Bzury. Jeden przeznaczony jest dla miłośników kąpieli wodnych i słonecznych. Znajduje się przy nim szeroka piaszczysta plaża. Nad drugim stawem wybudowano przystań. Akwen ten przeznaczony jest dla miłośników sportów wodnych. W wypożyczalni czekają: rowery wodne łódki i kajaki. Trzeci staw jest zbiornikiem retencyjnym przeznaczony dla wędkarzy.

Dla najmłodszych czeka; park wodny z fontannami, ogrodzony plac zabaw, gdzie dzieci mogą poszaleć na zjeżdżalniach, karuzeli, czy w piaskownicy. . W tym czasie dorośli też nie będą się nudzić. Sprawdzą swoje zdolności gimnastyczne na ścieżce zdrowia a siłę mięśni na mini siłowni.