newsletter
o nas

Hotelowy Kompleks Leśny „ Arturówek”  jest umiejscowiony w Łodzi 5km od centrum. Położony jest w lesie przy zbiornikach wodnych, na skraju rezerwatu przyrodniczego, w obrębie malowniczego Lasu Łagiewnickiego (największego w Europie 1200 hektarowego zwartego kompleksu leśnego w obrębie miasta).

Wyjątkowe położenie sprzyja relaksowi i odpoczynkowi. Jest miejscem masowego wypoczynku i rekreacji w każdej porze roku bez względu na aurę. Znajdziecie Państwo tu możliwość biernego wypoczynku (spacer, grillowanie, ognisko)
Idealne miejsce do zorganizowania spotkania firmowego, imprezy rodzinnej, pikniku lub festynu. Piękna okolica sprzyja wycieczkom rowerowym i pieszym. W poblizu znajduja sie trzy zbiorniki wodne ( dla wedkarzy, z przystanią kajakowa, do kapieli z plażą)

Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną bazę noclegową. Na terenie około 20 000 m² usytuowane są:

- całoroczne domki leśne o powierzchni : 50m²/46m²/31m²

- sezonowe domki leśne o powierzchni: 46m²/31m² 

- pokoje hotelowe w  budynkach murowanych.

Jednorazowo zapewniamy nocleg dla 65-69 osób przez cały rok. W sezonie letnim dodatkowo 35 -39 osób.

Na terenie ośrodka znajduję się OSADA LESNA czynna  przez cały rok:

-  Bar Leśniczówka Gajowego z „Ogrodem Leśnym” mogącym pomieścić latem do 200-300 osób, proponująca Państwu  wyśmienite jedzenie oraz bogate menu.

- Bacówka u Gazdy serwujaca strawy  goralskie mogąca pomieścic do 30 osób w zimie. Latem z tarasem do 100  osób

- dodatkowo w okresie od kwietnia do końca sezonu letniego czynne sa :

- Grill bary serwujace potrawy z grilla

- Osada nad Wodą serwujaca  kuchnie europejską

Arturówek to jedno z najpopularniejszych miejsc rekreacji w Łodzi. Znajdują sie trzy stawy na obszarze źródliska rzeki Bzury. Jeden przeznaczony jest dla miłośników kąpieli wodnych i słonecznych. Znajduje się przy nim szeroka piaszczysta plaża. Nad drugim stawem wybudowano przystań. Akwen ten przeznaczony jest dla miłośników sportów wodnych. W wypożyczalni czekają: rowery wodne łódki i kajaki. Trzeci staw jest zbiornikiem retencyjnym przeznaczony dla wędkarzy.

Dla najmłodszych czeka; park wodny z fontannami, ogrodzony plac zabaw, gdzie dzieci mogą poszaleć na zjeżdżalniach, karuzeli, czy w piaskownicy. . W tym czasie dorośli też nie będą się nudzić. Sprawdzą swoje zdolności gimnastyczne na ścieżce zdrowia a siłę mięśni na mini siłowni.